Estonian - etEnglish (United Kingdom)

Peasponsor

Liviko

Kuldsponsor

Your ad here

Sponsor

Amber Prike Svensky Servaali Your ad here Your ad here

Toetajad

Sommeljeede VI Veinimess 2015

Sommeljeede VI Veinimess

Pressiteade

9.veebruar 2015

Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni (ESA) VI Veinimess toimub Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses 12.-13.veebruaril 2015. Eksponentideks on üle 40 veinide või muude alkohoolsete- või mittealkohoolsete jookide ning gurmeekaupade maaletoojad, edasimüüjad.  Messile on oodata üle 1000 külastaja Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja kaugemalt. Sommeljeede VI Veinimess on suurim Eestis korraldatavatest avalikest veiniüritustest, kus kõigil külastajatel on hea võimalus tutvuda kohalikul turul pakutavate jookide valikuga ja neid ka degusteerida.

Seekordsel messil on erikülalisteks Kreeka veinitootjad. Iidse veinimaa Kreeka veinid on seni Eestis vähe esindatud olnud, seega on nüüd võimalus neist parem ülevaade saada. Veinimessi avamisel osaleb ka Kreeka Vabariigi suursaadik hr. Constantine Catsambis.

Messi ajal toimuvad mitmed erinevad seminarid ja koolitused, mida viivad läbi tunnustatud spetsialistid ning koolitajad Kreekast ja Liibanonist ning Eestist. Teemadeks on Kreeka uued veinid, Liibanoni veinid, Itaalia tippveinid, biodünaamiline veiniviljelus, kodumaine siider ning magnum-pudelites veinide eelised tavapudelite ees. Eraldi on võimalik vaadata filmi Luscher & Matieseni veinitehase ajaloost.

Veinimessi ajagraafik:

Neljapäev, 12.veebruar

13.00 - 17.00 on mess avatud ESA liikmetele, kutsustud külalistele ja pressile pressikaardi alusel

17.00 - 20.00 on mess avatud kõigile huvilistele 

Reede, 17.veebruar

12.00 – 20.00 on mess avatud kõigile huvilistele 

 

Kontaktid:

Kristel Nõmmik, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ;  50 88 525

Ene Ojaveski, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ; 50 42 422

Korraldaja:

MTÜ Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Masina 11

Tallinn 10144