Estonian - etEnglish (United Kingdom)

Peasponsor

Liviko

Kuldsponsor

Your ad here

Sponsor

Amber Prike Svensky Servaali Your ad here Your ad here

Toetajad

ESE 2015-2016 õa B1, JS ja S kursuste õppurid teada
There are no translations available.

Eelmise kolmapäeva hommikul vaatasid ESA juhatus ja ESE nõukogu läbi kõik selleks õppeaastaks kooli registreerunute avaldused. Arvestades selle aasta vastuvõtutingimusi, kinnitati ka õppurite nimekirjad sommeljee, juunior-sommeljee ja sügisesele baaskursusele. Nendega võib tutvuda meie kodulehel.

Õhtusele, kevadisele ja Tartus toimuvale baaskursusele registreerumine kestab seni, kuni koht jätkub. Õhtune hakkab kohe-kohe täis saama. Seega – kui teil on veel tuttavaid, kes sooviks baaskursusele tulla, andke neile teada.

Registreerumine kursustele kestis nädala ja see algas kolmapäeval, 12.augustil kell 10.00 ja kestis teisipäeva, 18.augustil kella 18.00-ni. ESA juhatus ja ESE nõukogu vaatasid avaldused läbi kolmapäeval, 19.augustil. Hilinejaid arvesse ei võetud, sest nädal on küllalt pikk periood oma soovist teada andmiseks.

Valiku tegemisel arvestati järgmisi tingimusi ja ainult neid:

1.Sommeljee kursusele võeti vastu 15 õppurit, ülejäänutele 30. Tartu kursusel on 22 kohta.

2.Sel õppeaastal võeti kõikidele kursustele (va õhtune baaskursus) eelisjärjekorras õppima igapäevaselt veinidega töötavaid või restoranis tööl olevaid inimesi. Valdkonnas mittetöötavad isikud said kandideerida vabade kohtade olemasolul.

3.Sommeljee ja juunior-sommeljee õppurite pingeritta panekul arvestati lisaks ka eelmise õppeaasta eksamitulemusi. (Sellest muutusest teavitasin neid eelmise õppeaasta alguses). Siin viis muidu sobiva kandidaadi järeleksamil osalemine kohe pingerea lõppu.

Nüüd käib aktiivne koolituslepingute sõlmimine ja arvete maksmine. Kõik märgid näitavad, et taaskord ootab meid ees põnev kooliaasta.